Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

PasiDalink 2014

Atgal

PasiDalink 2014

Lietuvoje skursta kas 5 žmogus. Skurstantys dažniausiai per dieną maistui tegali skirti vos 5 litus. Padėti juos pamaitinti galime visi drauge. Mat kiekvienas Jūsų „Maisto bankui“ paaukotas litas pavirsta 15 Lt vertės parama maistu, arba 8 porcijomis.

Pernai „Maisto bankas“ surinko ir nepasiturintiems išdalino 14,6 mln. litų vertės maisto. Ir toks rezultatas – tai dosnių žmonių, rėmėjų ir atsidavusių savanorių bendro darbo skaičiai, už kurių – dėkingi žmonės bei sotesnė jų būtis.

Apie projektą. Labdaros telemaratonas „Pasidalink“ – tai socialinė akcija, kurios metu siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į „Maisto banko” vykdomą paramos maistu organizavimą nepasiturintiems, kviečiama visuomenę aukoti lėšų ir taip padėti sunkiau besiverčiančias šeimas aprūpinti būtiniausiu maistu. „Maisto banko“ kartu su LNK televizijos kanalų grupe jau trečią kartą organizuojamas projektas – tai kvietimas Lietuvos žmonėms atverti savo širdis ir pasidalinti su esančiais šalia, bet šiuo metu stokojančiais.

Dažniausiai skurdo statistika negailestinga bedarbiams, vienišoms vaikus auginančioms mamoms, mažas pensijas gaunantiems senoliams, sunkiomis ligomis sergantiems ligoniams ar dėl kitų nelaimių nepritekliuje atsidūrusiems žmonėms.

Kam bus skirta parama: projekto „PasiDalink“ metu surinktos lėšos bus naudojamos plėsti paramos maistu tinklą ir didinti šios paramos prieinamumą siekiant, kad ateinančiais metais būtų galima užtikrinti stabilų paramos tiekimą daug daugiau mažas pajamas gaunančių Lietuvos žmonių.

Visi išvien stokime į kovą su nepritekliumi – PASIDALINKIME ir padėkime pamaitinti nepasiturinčius!