Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Atsakytas skambutis - išsaugota gyvybė

Atgal

Atsakytas skambutis - išsaugota gyvybė

Tomas: Prieš kelerius metus mirė mano tėtis, o mamai pakriko nervai. Ji visada pikta, rėkia, kabinėjasi, įžeidinėja, o jei ją labai sunervinu – pradeda mušti.

Marija: Niekam neįdomu, kad mane skriaudžia... Dėl visko visuomet kalta esu aš...

Lukas: Mano tėvai alkoholikai. Man dar tik 14, bet aš jau nebesijaučiu laimingas... Dažnai pagalvoju apie mirtį. Man gėda su kuo nors apie tai atvirai kalbėtis.

Rokas: Visą vasarą turiu prižiūrėti 2 metukų sesę... Jokių draugų, jokių pramogų, baigiu išprotėti...

Vilija:Iš pirmo žvilgsnio viskas atrodo puiku: nėra jokių nelaimių ar kokių kitų sunkių išgyvenimų. Bet galbūt čia ir slypi didžiausia problema – viskas taip monotoniška. Nemoku džiaugtis, man dažniausiai liūdna, slegia slogi nuotaika.

Jurgis: Mokslai dar tik prasidėjo, o aš jau skaičiuoju dienas iki kitų atostogų. Neturiu jėgų mokytis, negaliu susikaupti. Esu nuolatos fiziškai pavargęs ir gerai neišsimiegojęs.

Apie projektą. Parama, kurią siekiame surinkti per aukok.lt, leis užtikrinti:
- 1 000 val., arba 60 000 minučių, „Vaikų linijos“ darbo;
- 15 000 atsilieptų skambučių;
- kad vaikai ir paaugliai iš visos Lietuvos galės skambinti nemokamu telefono numeriu 116111 kiekvieną dieną nuo 11 iki 21 val. dėl jiems kylančių sunkumų (pvz., prievarta, patyčios, nesutarimai su tėvais ar draugais, konfliktai, vienišumo jausmas, netektis, išgyvenama krizė ir kt.).

Tam, kad „Vaikų linija“ dirbtų nenutrūkstamai ir vaikai gautų jiems reikiamą pagalbą, reikalingi:
- savanorių konsultantų mokymai, kuriuose jie įgis kompetencijos konsultuoti vaikus ir paauglius telefonu įvairiomis temomis (tarp jų: kriziniai išgyvenimai, savižudiškos mintys, netektis, prievarta, patyčios);
- savanoriško darbo koordinavimas: budėjimo grafikų sudarymas, keitimas ir nuolatinė stebėsena, dokumentacijos tvarkymas, statistikos kaupimas bei analizė, ataskaitų rengimas;
- savanoriško darbo kokybės priežiūra bei nuolatinis kvalifikacijos kėlimas. Į tai įeina emocinė parama ir pagalba konsultantams po sudėtingų budėjimų ar skambučių, individualios konsultacijos, atvejų analizės grupės, kurių metu aptariami ir aptariami probleminiai sudėtingi atvejai ir pan.;
- „Vaikų linijos“ patalpų Vilniuje nuoma ir komunaliniai mokesčiai. Patalpos reikalingos konsultacijoms, mokymams, susirinkimams.

Parama bus skiriama savanoriams konsultantams „Vaikų linijai“ ruošti, mokyti konsultuoti vaikus ir paauglius telefonu bei internetu, jų darbo kokybei prižiūrėti bei koordinuoti.